• I KOT MA SWOJE ŚWIĘTO!

• Organizacja obchodów Dnia Kota w przedszkolu to wspaniała okazja, aby lepiej poznać te zwierzęta. Ten dzień wypełniony był "kocimi” zadaniami. Podczas zajęć dzieci m.in. dowiedziały się, jak opiekować się tymi domowymi zwierzątkami, pokonywały koci tor przeszkód, wykonały ich portrety i kocie zakładki do książki. Nietypowe święta w naszym przedszkolu są okazją do inspirowania niecodziennych aktywności. Do zabawy dołączyli uczniowie z młodszych klas.

A kto z was pamięta kota Filemona i Bonifacego z telewizyjnych “dobranocek?”

• ZAJĘCIA MATEMATYCZNE Z RODZICAMI W ZERÓWCE

• W ramach projektu "#20minut dla matematyki" realizowanego w oddziale przedszkolnym "0", dzieci uczyły się matematyki poprzez zabawę razem z rodzicami. Rodzice zobaczyli, jak połączyć matematykę z zabawą ruchową. Dzieci poznały tajemnice kostki, którą wykorzystały do nauki przemienności dodawania. Zajęcia pokazały, że jest wiele sytuacji życiowych, w których można uczyć się matematyki poprzez zabawę i doświadczanie.

• ACH, CO TO BYŁ ZA DZIEŃ...

Walentynki to wyjątkowa dzień do okazania sobie serdeczności, ciepła i życzliwości. W tym dniu Samorząd Uczniowski rozdał uczniom niezliczone kartki walentynkowe, które zostały nadane w poczcie walentynkowej. Szkolne korytarze zdominował kolor czerwony, co zostało utrwalone podczas sesji fotograficznej na specjalnej ściance.

• ZAELEKTRYZOWANI CZYLI POCZUJ CHEMIĘ DO FIZYKI

• To tytuł pokazu, który odbył się w szkole, podczas którego w prosty sposób przed uczniami odkryto tajniki fizyki i chemii. Ciekawe doświadczenia i eksperymenty poparte naukowym wyjaśnieniem prowadzącego te zajęcia, dotyczyły powietrza i jego składników m.in. helu, wodoru, ciekłego azotu oraz ciśnienia. Ta niecodzienna lekcja dostarczyła uczniom nie tylko wiedzy z nauk ścisłych, ale była też doskonałą zabawą.

• REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

• Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gródkach ogłasza rekrutację do:

• Oddziałów Przedszkolnych
            • Klasy I

Szczegółowe informacje znajduja się w zakładce Uczniowie i rodzice.

Szkoły Podstwowej w Gródkach

Alina Rusin